Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Konkurs. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Konkurs. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 10 lutego 2014

Pure Jatomi Fitness


Mam przyjemność przedstawić kolejną firmę po EXEL i ICEBUG, która zdecydowała się na wsparcie mojej osoby. Jest nią największa w Polsce sieć klubów fitness PURE JATOMI FITNESS.


Mam to szczęście, że mogę współpracować ze sponsorami, w których naprawdę wierzę i których lubię, a dodatkowo podoba mi się kierunek w jakim te firmy zmierzają. Rozpoczęcie współpracy z tak dużą firmą jak PURE JATOMI FITNESS to dla mnie duże wyróżnienie i ukłon w kierunku rynku Nordic Walking. Jestem przekonany, że dzięki zróżnicowaniu moich codziennych treningów, umiejętnościami i doświadczeniem, jakim mogą mnie wesprzeć trenerzy personalni moje wyniki będą jeszcze lepsze.
To naprawdę super sprawa mieć tak znane, kompetentne i solidne firmy u boku podczas mojej sportowej przygody.

Zachęcam do odwiedzenia strony www.jatomifitness.pl oraz profilu FB facebook.com/purekatowice

A teraz KONKURS! Do wygrania miesięczny karnet do klubu fitness PURE JATOMI w Silesia City Center. Aby go otrzymać należy odpowiedzieć na proste pytanie: dlaczego to właśnie Tobie przydałby się ten karnet?
Sposród nadesłanych odpowiedzi jury w składzie: ja, ja i ja :) wybierze zwycięzce bądź też zwyciężczynię.
Odpowiedzi proszę nadsyłać do północy 16 lutego 2014 na adres e-mail: karol.schroder@gmail.com



niedziela, 8 grudnia 2013

III Panewnicki Dziki Bieg - Finał


Na 5 minut przed ostatnim Dzikiem w tym roku
Dzisiaj zakończyła się III edycja popularnego "Biegu Dzika". Udało mi się wziąć udział w 8 z 12 startów, dzięki czemu otrzymałem pamiątkową statuetkę. Po raz kolejny zmierzyłem się na trasie z Maćkiem Majcherczykiem ... i znowu był dla mnie poza zasięgiem, zdecydowanie lepiej rozłożył siły i był na mecie jakieś 2 - 3 minuty przede mną. Gratulacje Maćku - jesteś ostatnio nie do pokonania. Ku mojej radości na trasie pojawił się również Marcin Hałas (doskonały górski zawodnik), który wraca do formy po operacji kolana i który przez cały następny rok będzie ścigał się ze mną w kategorii M30 ... będzie się działo :-)

Moje trofeum
Podsumowując to wszystkie 8 startów uważam za udane, widać jak miesiąc po miesiącu moje czasy są coraz lepsze. To tak naprawdę na tej trasie uczyłem się i nadal się uczę jak dobrze technicznie chodzić z kijami. Trasa jest przecież bardzo wymagająca i w zależności od pór roku bardzo się zmienia. To również tutaj poznałem wielu wspaniałych biegaczy i kijkarzy, osoby które podziwiam i od których tak wiele się nauczyłem przez ten rok. To na Dziku pierwszy raz miałem okazję maszerować z medalistami mistrzostw Polski i Świata. Uwielbiam tutaj być i pokonywać każdy metr tej trasy, w dużej mierze to również zasługa panującej na "Dziku" atmosfery i wspaniałej organizacji, August wraz z żoną Krystyną i całą drużyną robią naprawdę kawał wspaniałej roboty i mam nadzieję, że starczy im sił i chęci na przeprowadzenie kolejnych edycji. Chciałbym w przyszłym roku być tutaj tak często jak to tylko będzie możliwe i po cichu liczę, że terminy 2014 nie będą kolidowały z Pucharem Polski, w którym bardzo chciałbym wystartować. Teraz pozostaje już tylko czekać na pierwszy start IV edycji, który ma nastąpić 26 stycznia ale podobno już z odrobinę zmienionym regulaminem. Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać na pokonanie kolejnych Dzikich kilometrów.

Z Anią i Jarkiem
Był to również start, w którym na poważnie miały okazję się sprawdzić buty Icebug PHYTO2 BUGrip. Trzymały się trasy idealnie, zero jakiegokolwiek poślizgu, na koniec po 20 km leśnej trasy żadnych śmieci w butach ... po prostu super :-) ale cały test tych butów opublikuję na początku stycznia, bo jak na razie mają na liczniku tylko 80 km.

I na koniec moje "dzikie" statystyki:

starty: 8/12
okrążenia: 32
dystans: 156 km 224 metry
czas: 18:55:31

Miejsca i czasy:

styczeń - II miejsce, 02:30:18
luty - I miejsce, 02:29:50
marzec - II miejsce, 02:23:39
kwiecień - III miejsce, 02:22:30
maj - I miejsce, 02:20:30
sierpień - I miejsce, 02:12:13
listopad - II miejsce, 02:19:12
grudzień - II miejsce, 02:17:16

Widzimy się 26 stycznia o godzinie 11:00 na inauguracji IV edycji Dzika. Obecność obowiązkowa.

piątek, 11 października 2013

Köln Marathon - dzień pierwszy

 
   Kolonia przywitała Nas deszczem, ale na szczęście prognoza pogody na niedzielę jest bardziej optymistyczna ... 12 stopni bez opadów ... idealnie do biegania. Prosto z lotniska udaliśmy się do hotelu, który znajduje się w samym centrum miasta.
Parę minut odpoczynku, a następnie spacer do biura zawodów w celu odebrania pakietów startowych ... miasto jest już przygotowane do biegu, wszędzie wiszą plakaty, znaki informacyjne, część ulic jest już zamknięta, po prostu czuje się atmosferę biegu :-) Biuro zostało umieszczone na dużej hali, w której odbywa się Köln Marathon Expo ... dziesiątki stoisk ze sprzętem do biegania w specjalnych promocyjnych cenach, naprawdę wszystko co biegacz może potrzebować :-)


Po wyjściu z Expo idziemy jeszcze na mały spacerek ... ulice pełne rozśpiewanych kibiców piłki nożnej ... za chwilę ma się rozpocząć mecz Niemcy - Irlandia Północna. My udajemy się grzecznie do hotelu ... i tak kończy się pierwszy dzień tej przygody.

piątek, 30 sierpnia 2013

"Köln Marathon" KONKURS


  Tym razem do zgarnięcia bardzo bogaty pakiet gadżetów "Katowice dla odmiany". W zestaw wchodzą: kubek ceramiczny, kubek termiczny, smycz, pendrive, opaska odblaskowa i peleryna przeciwdeszczowa. 
Zasady takie jak w poprzednich konkursach... należy wytypować mój czas podczas "Köln Marathon", który odbędzie się 13 października. Typujecie czas netto, typy nie mogą się powtarzać, w przypadku dwóch takich samych czasów, liczy się kolejność typowań.
Swoje typy można zgłaszać do dnia 10 października do północy na stronie konkursu. Ogłoszenie wyników i zwycięzcy nastąpi we wtorek 15 października.


Zapraszam do udziału w konkursie i życzę trafnych typowań! :-)