Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Siemianowice Śląskie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Siemianowice Śląskie. Pokaż wszystkie posty

środa, 28 sierpnia 2013

"Wtorkowy Maraton na Raty" The End

   Wliczając "Bieg Lata" było to aż 10 startów ... co wtorek przez 2 miesiące ... Szczerze mówiąc przez dwa ostatnie starty byłem już tym zmęczony, może gdybym nie startował w każdy weekend to byłoby inaczej. Ale jak teraz policzyłem od "Biegu Lata" do dzisiejszego już ostatniego biegu, miałem przez te dwa miesiące w sumie 28 startów! Szaleństwo! Co prawda intensywność teraz się zmniejszy, ale za to będą to starty większego kalibru ... nie ma lekko ;-)


   Ale wracając do wtorków ("N" oznacza Nordic, "B" Bieg) ... na pierwszym z nich uzyskałem czas 35:54 (N), na drugim 34:20 (N), na trzecim 40:16 (N), na czwartym 34:24 (N), na piątym 22:20 (B), na szóstym 25:20 (B z Kajusem), na siódmym 35:40 (N), na ósmym 36:13 (N), na dziewiątym 22:18 (B) i dzisiaj na ostatnim dziesiątym starcie już na pełnym relaksie 38:31 (N). Z wyników jestem zadowolony, szczególnie z biegów. Do kijków podchodziłem na luzie ze względu na słabą frekwencję zawodników i tak naprawdę oprócz Łukasza Dziano to nie było się z kim ścigać.


   W ośmiu z dziesięciu tych startów towarzyszyła mi Żonka z Synusiem, którzy również odebrali dzisiaj pamiątkowe medale i certyfikaty.


   Gratulacje dla wszystkich, którzy mieli w sobie tyle siły by zdobyć medal. Podziękowania dla organizatorów, wolontariuszy i pana "workowego" :-)
   Serdeczne pozdrowienia dla grupy Night Runners, która bardzo licznie stawiała się na starcie i można śmiało powiedzieć, że byliśmy najbardziej rozpoznawalną ekipą :-) Dziękuję za te wspólne starty!